CrosairSoft
Kategoriler
Alışveriş Sepetiniz

Asus Prime B365M-K Intel B365 Soket 8.-9. Nesil 11 Anakart

Asus Prime B365M-K Intel B365 Soket 8.-9. Nesil 11 Anakart
Asus Prime B365M-K Intel B365 Soket 8.-9. Nesil 11 Anakart
667,29TL
 • Stok Durumu: 2-3 gün içinde
 • Model: OEM BRD ASUS B365M-K

Asus Prime B365M-K Intel B365 Soket 1151 DDR4 2666MHz mATX Anakart Genel Özellikler

Asus Prime B365M-K Soket 1151 DDR4 2666Mhz DVI HDMI USB3.1 mATX AnakartLED aydınlatmalı, DDR4 2666MHz, M.2 desteği, SATA 6Gbps/s, Intel LGA-1151 mATX anakart
• ASUS OptiMem: Gelişmiş bellek kararlılığı sunmak için iletken hatlarını ve geçiş işlemlerini dikkatli bir şekilde yönlendirerek sinyal bütünlüğünü korur
• Fan Xpert: Üstün soğutma ve sessizlik için esnek kontroller ve daha serin bir oyun deneyimi için GPU sıcaklık tespiti
• 5X Protection III: Tam koruma için birden çok donanım tabanlı güvenlik
• Ultra hızlı bağlantı: Lightning hızlı depolama hızları için yerel M.2 desteği

ASUS PrimeASUS Prime 300 Serisi anakartlar, kuracağınız ilk sistem için sağlam bir temel oluşturmasının yanı sıra sisteminizi isteklerinize göre büyütmeniz için esneklik sağlar. En yeni işlemcilerin sunduğu tüm avantajları ASUS mühendisliği ve tasarımıyla bir araya getirdik. Böylece otomatik sistem ayarı, kapsamlı soğutma kontrolleri ve etkileyici ses özellikleri gibi endüstri lideri teknolojilerden faydalanabilirsiniz. ASUS Prime 300 Serisi anakartlarla sisteminizi akıllıca, kolay ve uygun maliyetle kurarsınız.
Gelişmiş DDR4 KararlılığıASUS OptiMem, bellek iletken hatlarını ve geçişleri en uygun PCB katmanına aktararak bellek sinyal bütünlüğünü korur. T-Topology iletken hattı dizilimi ise bellek yuvaları arasındaki iletken hattı mesafelerini dengeleyerek sinyallerin senkronize olmasını sağlar. Bu iyileştirmeler sayesinde Prime 300 Serisi birçok ikili ve dörtlü DIMM bellek kitlerini destekler, ister oyun oynayın ister yoğun uygulamalar çalıştırın her tür iş yükü ile baş etmek için gereken sağlamlığı sisteminize sağlar.
Çok Yönlü Enerji VerimliliğiEnergy Processing Unit (EPU) ile sisteminizde güç tasarrufu yapmanın keyfini çıkann. EPU, güç sarfiyatını otomatik olarak optimize eder ve Dışanda modu sayesinde tasarrufu en üst düzeye çıkanr. Bu akıllı modda, kullanılmayan giriş/çıkış kontrolcüleri kapatılarak üst düzey enerji tasarrufu sağlanan bir senaryo oluşturulur.
Esnek Soğutma KontrolleriPrime 300 Serisi anakartlar, birlikte gelen Fan Xpert 2+ yazılımı ile sistem fanlan üzerinde kapsamlı kontrol imkanı sağlar. Otomatik Ayar modu tüm parametreleri tek bir tıklamayla akıllı bir şekilde düzenler.
Daha Serin TasarımPrime 300 Serisi, ASUS Fan Xpert veya UEFI BIOS üzerinden yapılan, bugüne kadarki en kapsamlı soğutma kontrollerine sahiptir.

Her bir başlık, üç adede kadar termal sensörleri izleyip elde edilen değerlere göre tepki verecek şekilde ayarlanabilir. Fan Xpert ile ayrıca, bir sensörü desteklenen ASUS ekran kartlarından birinin sıcaklığını takip etmek için atayabilir, böylece GPU veya CPU'nun yoğun olarak kullanıldığı iş yüklerinde en uygun soğutmanın uygulanmasını sağlayabilirsiniz.
Ödüllü UEFI BIOSPC kurmanın ilk noktalarından olan UEFI BIOS'un en iyilerinden biri Prime 300 Serisinde yer alıyor.
Q-Fan KontrolFanın çalışma hızını kendiniz ayarlayabilir veya önceden ayarlanmış kolay fan profilleri arasından Standart, Sessiz, Turbo ve Tam Hız modlarını seçebilirsiniz. Ayrıca sıcaklık 75°C'ye ulaştığında otomatik olarak tam hıza geçilir.
Usb 3.1 Gen 1 Ön Panel BağlantısıGelecekte de kullanılacak bağlantı seçenekleri USB 3.1 Gen 1, süper hızlı iki başlıkla birlikte ön panelde tam da ihtiyacınız olan yerde. USB 2.0'dan 10 kat daha yüksek veri transfer hızlarına ulaşmanın yanı sıra arka tarafta yer alan girişlere uzanırken yaşadığınız zorlukları yaşamayacak ve tak-çalıştır özelliğinden faydalanacaksınız.
* Teknik özellikler modellere göre değişebilir ve tüm görseller tasvirdir. Tüm detaylar için lütfen teknik özellikler sayfalarına bakın.
Dahili M.2 İle Hızlanınx4 PCI Express® 3.0/2.0 bant genişliğiyle M.2, 32 Gbps'ye kadar veri aktarım hızlarına destek verir. Verilere hızlı erişim imkanı sunarak işletim sistemi veya uygulama sürücüsü için mükemmel bir tercih haline gelir.

* Teknik özellikler modellere göre değişebilir ve tüm görseller tasvirdir. Tüm detaylar için lütfen teknik özellikler sayfalarına bakın.
Intel Optane Belleklere HazırDevrim yapan kalıcı bellek teknolojisi Intel Optane™, Prime 300 Serisi anakartlar tarafından destekleniyor. Intel Optane bellek modülleri, ön yükleme ve yükleme sürelerini azaltarak her şeyin daha hızlı yapılmasını sağlamak için bağlı depolama cihazlarını hızlandırıyor.

Dayanması İçin ÜretildiASUS dünyanın lider anakart markasıdır. Anakartlarımız 1000'den fazla bileşen ve cihazla uyumluluk için detaylı bir şekilde test edilir ve her yeni model en az 8000 saatlik sıkı denetimden geçer. Böylece, ASUS anakartınızın her tür ortama ve uygulamaya uygun olduğundan emin olabilirsiniz. ASUS'u tercih ederseniz, kendi sisteminizi kurarken sorun yaşamayacağınız garantidir.
5X Protection IIIPRIME 300 Serisi anakartlar; en iyi bileşenler, mükemmel devre tasarımı ve yatırımınızın uzun süre dayanmasını ve kalitesini garanti eden titiz standartlardan meydana gelen sektör lideri 5X Protection III ile üretilmiştir. Bu da, dünyanın önde gelen anakart markasının uzun yıllara dayanan tecrübesi sayesinde sisteminiz için olağanüstü koruma ve kararlılık anlamına gelir.
SafeSlot CoreHasarları önleyen sağlam PCIe slotları. SafeSlot Core, ASUS'a özgü bir PCIe® slotudur. Özel bir kancayla anakarta tutturulan sağlam tasarımı sayesinde SafeSlot Core, standart genişleme slotlarına göre kartın yerinden çıkmasına karşı 1,6 kat ve kartın kaymasına karşı ise 1,3 kat daha fazla dayanıklılık sağlar.
LANGuardGüçlendirilmiş çıkış, 2,5 kat daha fazla gerilim toleransı. ASUS LANGuard, daha güvenilir bağlantı ve daha iyi çıkış sağlamak için sinyal birleştirme teknolojisine ve üst düzey EMI korumalı yüzeye monte edilmiş kapasitörlere sahip donanım seviyesinde bir ağ korumasıdır.
Yüksek Voltaj KorumasıBirinci sınıf devre korumalı güç tasarımı. Düzensiz veya yetersiz güç kaynaklarından gelen beklenmedik yüksek voltaj seviyeleri nedeniyle anakartınızda oluşabilecek hasarlara karşı koruma sağlayan dahili voltaj regülatörlerine sahip eşsiz bir devre tasarımı.
DIGI+ VRMKararlı güç için hassas kontrol. ASUS'a özel DIGI+ VRM, gücü gerçek zamanlı taleplere göre işlemciye dağıtarak enerji sarfiyatını azaltır ve sistem kararlılığını artırır.
DRAM Yüksek Akım KorumasıKısa devre hasarı önleme. Dahili olarak bulunan sıfırlanabilir sigortalar yüksek akıma ve kısa devre hasarına karşı koruma sağlar. Bu koruma, giriş çıkış noktalarından DRAM'e kadar uzanarak sisteminizin ve bağlı cihazlarınızın çalışma ömrünü koruyan bir önlem sunar.
Paslanmaz Çelik Arka Panel Giriş ÇıkışlarıDaha fazla dayanıklılık için aşınmaya karşı 3 kat direnç, Krom oksitle bağlanmış, aşınmaya dayanıklı paslanmaz çelik arka giriş çıkış panelleri standart panellerden 3 kat daha uzun kullanım ömrüne sahiptir.
ESD KoruyucularıElektrostatik deşarj koruması. ASUS ESD Koruyucuları, +/- 10kV hava deşarjı ve +/- 6kV temas deşarjına kadar koruma sağlayarak bileşenlerin ömrünü uzatır.

1000' den Fazla Uyumlu Cihaz ve BileşenPrime 300 Serisinin sahip olduğu üstün uyumluluğa, binlerce uyumlu bileşenin yer aldığı desteklenen cihazların kapsamlı listesinde ve uyumlu belleklerin tanımlandığı Onaylı Satıcı Listesinde (QVL) şahit olun. Bu, sorunsuz bilgisayar toplama deneyimi için çok daha fazla seçenek anlamına gelir.
8000 Saatin Üzerinde TestASUS anakartlar inanılmaz derecede dayanıklıdır. Bunu, her bir kartı 8000 saatten fazla süre boyunca yaptığımız zorlu testlerle sağlıyoruz. Çalışmaya hazırlanma, çevresel, uyumluluk, yazılım ve güvenlik testleriyle anakartlarımızın olağanüstü şekilde dayanıklı olduğundan emin oluyoruz. Bu testler ayrıca ASUS güvenilirliğinin sektör standartlarının da üzerinde olduğunu göstererek her bir bileşenin tüm ortamlarda mükemmel bir şekilde çalışmak için tasarlandığını kanıtlıyor.
Olağanüstü SeslerBirlikte çalışan dahili özelliklerle gelişmiş ses elde edin. Akıllı tasarım ve üst düzey donanım sayesinde daha önce hiç duymadığınız kalitede seslere kavuşun!
Ses KalkanıAnalog/dijital sinyal alanlarını ayırarak çok taraflı karışmanın önemli ölçüde azaltılması sağlanır.
Sol Ve Sağ Hatlar İçin Ayrı KatmanlarSes yolları arasındaki geçiş en aza indirgendi.
Üst Düzey Japon Ses KapasitörleriÜst düzey parçalar ile olağanüstü gerçekçi ve etkileyici sesler oluşturulur.
Sisteminiz Göz KamaştırsınPCI slotları ve gözden geçirme yolları için LED aydınlatmalı kontrol. Dahili LED aydınlatma seçenekleriyle sisteminizi etkileyici birçok farklı tarzda aydınlatın.
Intel B365 Yonga SetiIntel® B365 yonga seti 9. ve 8. Nesil Intel® Core™, Pentium® Gold ve Celeron®LGA1151 işlemcileri destekleyen bir tek yonga tasarımıdır. Noktalar arası seri bağlantılar kullanarak yüksek bant genişliği ve kararlılıkla birlikte gelişmiş performans sunar. Ek olarak, B365 yonga seti daha hızlı veri aktarımı için en fazla sekiz adet USB 3.1 Gen 1 girişi, altı adet SATA 6Gbps girişi ve 32Gbps M.2 ile PCIe 3.0 veri yolu hızı desteğine sahiptir. Intel B365 ayrıca entegre grafiklere de destek verir, böylece grafik performansındaki en son yenilikleri deneyebilirsiniz.
Soket 1151 9./8. Nesil ıntel® Core™, Pentium® Gold ve Celeron® İşlemcilere HazırBu anakart, LGA1151 soketindeki 9. ve 8. Nesil Intel® Core™, Pentium® Gold ve Celeron® işlemcilere destek verir. Bu işlemcilerde dahili grafikleri destekleyen entegre grafik, bellek ve PCI Express kontrolcüleri, olağanüstü performans için çift kanal (4-DIMM) DDR4 bellek ve 16 PCI Express 3.0/2.0 veri yolları bulunur.

Asus Prime B365M-K Intel B365 Soket 1151 DDR4 2666MHz mATX Gaming Anakart Özellikleri

 • İşlemci ModeliIntel
 • İşlemci Desteği9. / 8. Nesil Intel Core / Pentium Gold / Celeron
 • YongasetiIntel B365
 • Soket Yapısı1151
 • Ram Kapasitesi32GB
 • SATA6x SATA3
 • RAIDRAID 0, RAID 1, RAID 5, RAID 10
 • M.21 x M.2
 • PCI-E Slot1 x PCIe 3.0/2.0 x16 (x16 modu), 2 x PCIe 3.0/2.0 x1
 • Ethernet (LAN)RTL8111H Gigabit LAN
 • HDMIN/A
 • USB4 x USB 3.1 Gen1, 2 x USB 2.0
 • OverclockYok
 • Wi-FiYok
 • Kasa YapısımATX
 • Garanti36 Ay Garanti

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi
Whatsapp